REKLAMA

Biurko do pracy w trybie sit & stand od Tomasza Augustyniaka

Redakcja Propertydesign.pl | 12 cze 2017 17:10 0
Mikomax Smart Office zaprezentował Stand Up R – biurko do pracy w trybie sit & stand.

Kolejne badania potwierdzają, że nawet regularna aktywność fizyczna w czasie wolnym nie jest w stanie zrekompensować negatywnego wpływu długotrwałego pozostawania w pozycji siedzącej. Rozwiązaniem są meble umożliwiające realizację zadań w różnych pozycjach - w tym nowe biurko projektu Tomasza Augustyniaka.

Ergonomia to wciąż jeden z najważniejszych tematów w dyskusji o współczesnym miejscu pracy. Zdecydowanej zmiany wymaga więc sposób, w jaki pracujemy. Coraz częściej mówi się o tym, że tradycyjne stanowisko pracy powinno zapewnić większy komfort jego użytkownikom. Rozwiązaniem są meble umożliwiające realizację zadań w różnych pozycjach.

W odpowiedzi na te potrzeby Mikomax Smart Office zaprezentował Stand Up R – biurko do pracy w trybie sit & stand. Model ten łączy opatentowany przez firmę mechanizm manualnej regulacji wysokości z nowym projektem autorstwa Tomasza Augustyniaka. Połączenie przemyślanej formy z funkcjonalnością zostało docenione przez jury tegorocznej edycji nagród Red Dot.

Zobacz cały artykuł oraz zdjęcia

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!