REKLAMA

Biuro Cobu Design z szansą na główną nagrodę Property Design Awards

Redakcja Propertydesign.pl | 15 lut 2017 12:31 0
Cobu Design fot. materiały prasowe

Biuro i showroom Cobu Design znajduje się przy ul. Porcelanowej 23 w Katowicach, w dawnej fabryce Porcelany Śląskiej. Projekt wnętrz Cobu powstał w pracowni Małeccy Biuro Projektowe. Biuro zdobyło nominację w konkursie Property Design Awards 2017.

W budynku, w którym powstało biuro i zaraz showroom niegdyś istniała fabryka Porcelany Śląskiej. Powstała w 1922 r., a jej działalności zaprzestano w 2009 r. Powierzchnia biurowa została zaprojektowana w układzie „Activity Based Working”. Wydzielone będą specjalne strefy do pracy w skupieniu, pracy zespołowej lub nieformalnej.

- Cobu znalazło pomysł na siebie i z pewną konsekwencją jest to realizowane. Jest wiele do zrobienia na rynku, a widać spore ożywienie w branży inwestycyjnej - twierdzi Jakub Poznański, dyrektor zarządzający Cobu Design.

Projekt wnętrz Cobu Design powstał w pracowni Małeccy Biuro Projektowe. - Nie byłoby naszego biura, gdyby nie Joanna i Wojtek Małeccy i całe biuro, które pracowało na ten sukces. Złapaliśmy ten sam klimat i od początku było widać, że dobrze nam razem i świetnie się dogadujemy.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!