REKLAMA

Biuro dobrze zaprojektowane, czyli jakie?

Redakcja Propertydesign.pl | 18 paź 2016 10:54 0
Weronika Kiersztejn, Józek Madej i Katarzyna Sąsiadek z biura projektowego Musk Collective Design.

Dobrze zaprojektowane biuro to przestrzeń, która mocno identyfikuje się z charakterem firmy, odpowiada temu co chce ona zakomunikować klientowi, często stosując rozwiązania nietypowe i nowatorskie - uważają Józek Madej, Katarzyna Sąsiadek i Weronika Kiersztejn z biura projektowego Musk Collective Design.

W naszych projektach staramy się łączyć rożne podejścia, ekologia jest tylko jednym z nich - zdradzają projektanci z Musk Collective Design. Jakie ich zdaniem jest znaczenie "zielonego" aspektu przy projektowaniu biur?

- W naszych projektach staramy się łączyć rożne podejścia, ekologia jest tylko jednym z nich. We współczesnych biurowcach istotnym jest aby mądrze zarządzać wykorzystywanymi zasobami (energia, woda, ogrzewanie), wprowadzając inteligentne systemy zarządzania (BMS) - dodają projektanci z kolektywu Musk.

CAŁY WYWIAD PRZECZYTASZ TUTAJ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!