REKLAMA

Browary Warszawskie - nowa inwestycja Echo Investment

Redakcja Propertydesign.pl | 24 lut 2017 14:24 0
Budynek Mieszkaniowy A

Budowa ruszyła pod koniec ubiegłego roku, a cały kompleks będzie otwarty prawdopodobnie do końca 2020 roku. Mieszkańcy stolicy mają na co czekać – przekonują architekci. Browary Warszawskie mają odżyć na nowo, tworząc mikrokosmos, w którym nie zabraknie niczego, co niezbędne do życia i rozwoju.

Dla inwestora - Echo Investment – to będzie flagowy projekt. Na gruncie, który nabył w 2014 roku ruszyły już pierwsze prace. Jesienią 2016 roku Mostostal Warszawa rozpoczął wykonywanie robót stanu surowego. Imponująca rozmachem wizja wykuta w pracowni JEMS Architekci ma sprawić, że z Browarów Warszawskich powstanie nie tylko osiedle mieszkaniowe, ale buzująca życiem przestrzeń publiczna.

Będzie to złożony, multifunkcjonalny kompleks, w którym powstaną apartamentowce (kilkanaście), budynki biurowe, a także żywa przestrzeń publiczna, w której swoje miejsce znajdą zabytkowe obiekty.

Browary zajmą na warszawskiej Woli kwadrat między ulicami Grzybowska-Wronia-Chłodna-Krochmalna. Ta strefa ma być esencją miasta. Mikrokosmosem, gdzie praca, dom i życie towarzyskie płynnie się przeplatają. Tutaj użytkownicy znajdą wszystko, co w danej porze dnia czy roku będzie im najbardziej potrzebne do codziennego funkcjonowania i twórczego rozwoju. Tego przynajmniej chcą inwestorzy.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA`

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!