REKLAMA

Bulwary Wiślane w Łodzi?

Redakcja Propertydesign.pl | 13 lut 2017 14:26 0
Fot. pixabay.com

Łódź realizuje na Księżym Młynie szeroki program rewitalizacji. Poza miejskimi inwestycjami w remonty famuł, uliczek i parków Źródliska, realizowane są także projekty Akademii Sztuk Pięknych oraz inwestycje deweloperskie. W planach jest m.in. odnowa stawu przy ul. Przędzalnianej i otaczającego go terenu.

Jak informuje łódzki portal miejski, w program odnowy Księżego Młyna miasto chce włączyć również staw przy ul. Przędzalnianej i otaczający go teren. To przestrzeń wyjątkowa – staw w centrum miasta, jedyny taki teren, który możemy zagospodarować na miejsce wypoczynku, rekreacji, imprez plenerowych i plenerowych lokali nad samą wodą.

Władze miejskie chcą, aby łodzianie powiedzieli, jak powinien zmienić się ten teren? Czy widzą tu miejską plażę? Promenadę z plenerowymi knajpkami podobną tej w Tychach (Paprocany) albo Bulwarom Wiślanym? A może jednak ogrody działkowe?

PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!