REKLAMA

Cedia - inteligentne wnętrza na światowym poziomie

Źródło: Andrew Lucas Warsaw | 18 wrz 2014 08:59 0
Cedia.jpg

Dokładnie tydzień temu, czyli 9 września br. odbyła się w Warszawie konferencja zorganizowana przez firmę Andrew Lucas Warsaw na 25-lecie istnienia organizacji Cedii. Poświęcona była korzyściom płynącym z przystąpienia do Cedii.

Najnowsze osiągnięcia technologiczne i obszerna baza wiedzy są już w zasięgu polskich projektantów i architektów. Dostęp do nich zapewnia Andrew Lucas Warsaw oraz Cedia, międzynarodowa organizacja zrzeszająca profesjonalne firmy zajmujące się  projektowaniem i instalacją domowych technologii, w tym automatyki budynków, systemów audiowizualnych oraz inteligentnej aranżacji wnętrz.

Co daje Cedia?

Cedia dostarcza branżowy know-how, system certyfikacji, badania oraz podnosi świadomość konsumentów w zakresie rozwiązań domowych. Nadrzędnym celem Cedia jest rozwój branży poprzez badanie potrzeb rynku i stałe podnoszenie kwalifikacji członków. Dodatkowo organizacja aktywnie promuje najwyższe standardy usług w dziedzinie nowych technologii wyposażenia wnętrz. Dzięki działalności Cedii, klienci poszukujący zaufanych wykonawców w szybki i przystępny sposób mogą znaleźć wykwalifikowanych i godnych zaufania specjalistów. Przystępując do organizacji uzyskujemy dostęp do biblioteki zasobów, czyli programu edukacyjnego na temat zagadnień biznesowych, technicznych i projektowych, poradniki, raporty branżowe.

Jaka jest korzyść dla projektantów?

Uczestnictwo w Cedia, oprócz podnoszenia własnych kwalifikacji, pozwala na dotarcie do potencjalnych klientów i partnerów biznesowych. Kluczowym narzędziem jest prezentacja „Cedia CPD "Projektowanie zintegrowanych domów przygotowanych na przyszłość”, dzięki której członkowie Cedia nawiązują współpracę z architektami i projektantami wnętrz. Ponadto umożliwia uczestnictwo w szkoleniach realizowanych przez doświadczonych ekspertów w takich szkoleniach jak: Projektant (poziom ESD), czy Umiejętności prezentacji (CPD). 

Społeczność Cedii

Społeczność Cedii składa się z instalatorów, producentów, dystrybutorów, wykonawców oraz projektantów, którzy znajdują w Cedia narzędzia wspierające ich pracę oraz umożliwiające współpracę na polach: dzielenia się wiedzą i najlepszymi praktykami, projektowania nowoczesnych instalacji, podnoszenia standardów i jakości oferowanych usług, ulepszania funkcjonowania biznesu, rozwój własnego biznesu oraz oszczędności czasu i pieniędzy.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!