REKLAMA

Ceramika i meble łazienkowe – Aveo New Generation

ps | 03 kwi 2015 11:17 0

Designer Sebastian Conran inspirując się naturą, stworzył kolekcję, która salon kąpielowy zamieni w oazę niczym niezakłóconego spokoju.

Kolekcja Aveo New Generation Villeroy & Boch to organiczne, owalne kształty, oszczędność form, harmonia i prostota. Wszystko w kolekcji inspirowane jest naturą – od kształtów po materiały. Motywem przewodnim dla Sebastiana Conrana było jajko – symbol życia i siły.

Przeciw regułom

Królową kolekcji jest wanna. Jej organiczny, owalny kształt i wyprofilowane boki zapraszają do długich, relaksujących kąpieli. Na uwagę zasługują także eliptyczne umywalki. Dzięki glębokiej komorze i wysokości zredukowanej do minimum są również funkcjonalne. Całość dopełniają meble – w trzech kolorach: jasnym Pure Oak, ciemnym Dark Oak oraz w czystej bieli Glossy White Lack. Fronty szafek – subtelnie wygięte na wzór owalu umywalek, nadają serii subtelności i przyciągają uwagę! Zamiast klasycznych uchwytów zaprojektowano boczne wgłębienia, które zapewniają wygodne otwieranie, a przy tym nie zakłócają harmonijnego łuku mebli. W kolekcji Aveo New Generation dostępne są szafki w różnych wymiarach, komoda i podświetlane lustra z lampami LED, w których możliwa jest regulacja barwy światła za pomocą czujnika.

Materiał

Wanna Aveo New Generation stworzona jest z Quarylowi®. Materiał ten długo utrzymuje ciepło wody, jest odporny na zarysowania i łatwiej się czyści. Ceramika pokryta jest gładkim szkliwem CeramicPlus, które uniemożliwia osadzanie się nieczystości i na dłużej zachowuje swój blask. Dodatkowo misy ustępowe zostały wyposażone w deski sedesowe z funkcjami wolnego opadania SoftClosing i łatwego montażu QuickRelease. 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!