REKLAMA

Ceramika Paradyż na londyńskich targach 100%Design

Źródło: Ceramika Paradyż | 10 paź 2014 08:00 0
Ceramika Paradyż_100%Design_2014_v1.jpg

W Londynie we wrześniu br. królował design! W tym czasie w stolicy Wielkiej Brytanii odbyły się najważniejsze wydarzenia poświęcone tej tematyce, a wśród nich znany na świecie 100%Design. W tym roku na festiwalu, wśród ponad 290 wystawców, po raz pierwszy swą ofertę zaprezentował także wiodący polski producent płytek ceramicznych – Ceramika Paradyż.

Ponad 27 tysięcy zwiedzających – tylu architektów, projektantów wnętrz i wzornictwa użytkowego oraz przedstawicieli handlowych uznanych firm z całego świata, przyciąga największa impreza w Wielkiej Brytanii dedykowana w całości designowi.

W tym roku wydarzenie odbyło się 17-20 września br. na światowej sławy London Design Festival. Po raz pierwszy wśród elitarnych wystawców można było znaleźć przedstawiciela polskiej branży ceramicznej – Ceramikę Paradyż, która znana jest z designerskich projektów i najwyższej jakości produktów.

Ceramiczna Tablica Mendelejewa 

Ciekawe aranżacje płytek na stoisku Ceramiki Paradyż, przyciągały tłumy odwiedzających. Niezwykle charakterystyczna biała podłoga powstała przy użyciu płytek z kolekcji Thorno, ściany zdobiły zaś płytki z kolekcji Tamoe, nawiązujące do brytyjskiego stylu.

Atrakcją była niewątpliwie Tablica Mendelejewa – szeroka na 4,5 metra i wysoka na 2,1 m plansza stworzona została ze 111 płytek ceramicznych, a każdy z pierwiastków nawiązywał do określonej kolekcji firmy. Tym sposobem, na stoisku przedstawiono obszerne portfolio producenta z Polski oraz możliwości wykorzystania produktów do każdego rodzaju inwestycji i projektu.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!