REKLAMA

Ceramika Paradyż zabrała architektów w podróż po trendach

Studio Dobrych Rozwiązań | 08 lis 2016 11:33 0
-Katarzyna Pardiak-Borowska i Beata Dela.

Po dłuższej wakacyjnej przerwie Ceramika Paradyż wróciła do cyklu spotkań w ramach Studia Dobrych Rozwiązań. Pierwsze z udziałem tej marki odbyło się w Warszawie. - Zabrałyśmy uczestników w podróż po aktualnych trendach - zdradzają Katarzyna Pardiak-Borowska i Beata Dela, które poprowadziły prezentację.

- Tym razem postanowiłyśmy podzielić się najświeższymi informacjami, przywiezionymi wprost z największych światowych targów Cersaie w Bolonii, które zakończyły się miesiąc temu. Podczas prezentacji skupiłyśmy się przede wszystkim na wielkoformatowej kolekcji Trakt (75x75 cm) nagrodzonej Oscarem Designu – Red Dot Design Award. Z tej okazji w Warszawie nie mogło zabraknąć projektantki wyjątkowej serii płytek -  pani Beaty Deli, która opowiedziała o swoich inspiracjach, wspomina Katarzyna Pardiak-Borowska z Ceramiki Paradyż.

- Kolekcja ma uniwersalny charakter ze względu na dwa komplementarne, uzupełniające się zestawy kolorystyczne, inspirowane naturą w czystej postaci – łagodny beż i umbra oraz nieco ostrzejsza kompozycja trzech różnych szarości. Wszystkie elementy kolekcji Trakt mają niepowtarzalny rysunek, dzięki czemu na ścianie lub podłodze powstaje dynamiczny wzór stanowiący smaczek każdej aranżacji. Płytki mają dużą powierzchnię, a ze względu na swój oryginalny wygląd stanowią pewne wyzwanie dla projektantów, którzy lubują się obecnie w modnych, większych formatach, „niejednoznacznych” barwach i stylistycznej surowości.” – mówi Beata Dela, Manager Produktu Ceramiki Paradyż.

Jesteśmy dumne z tego, że najważniejsza, międzynarodowa nagroda w dziedzinie wzornictwa przemysłowego trafiła do Ceramiki Paradyż - podsumowują przedstawicielki firmy.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!