REKLAMA

Chcemy być zaufanym partnerem dla każdego specjalisty z branży

Studio Dobrych Rozwiązań | 08 gru 2016 11:08 0
Piotr Graban.jpg

W listopadzie, Bydgoszcz po raz pierwszy gościła u siebie Studio Dobrych Rozwiązań.
Wydarzenie to, jest okazją do spotkania się ekspertów z dziedziny designu, materiałoznawstwa, architektury z dostawcami i producentami z branży. To niesamowita okazja do wymiany pomysłów, inspiracji i dyskusji o najnowszych trendach  – podkreślał Piotr Graban Wspólnik BIMs PLUS w Bydgoszczy.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze Salony ELEMENTS w Bydgoszczy (ul. Hermana Frankego 1 ) i Toruniu (ul. Chrzanowskiego 23) były Partnerem Strategicznym tego wydarzenia. Każda możliwość spotkania z architektami i projektantami wnętrz, jest dla nas niezwykle cenna. To okazja na wymianę doświadczeń oraz wsłuchania się w ich potrzeby i oczekiwania.

Naszym priorytetem jest bycie zaufanym partnerem dla każdego specjalisty z branży. A dla naszych klientów miejscem gdzie spotkają profesjonalistów, którzy pomogą im spełnić wszystkie ich oczekiwania wobec nowoczesnej łazienki i energooszczędnego domu.

ELEMENTS to miejsce stworzone z pasji i zamiłowania do szczegółów. Kreatywność i wieloletnie doświadczenie to cechy, które nas wyróżniają.

Podczas tegorocznego spotkania z cyklu SDR zaprezentowaliśmy filozofię marki ELEMENTS oraz nową, wyjątkową serię produktów – VIGOUR white. Kolekcję zaprezentowały Patrycja Fencka, Kierownik salonów oraz Anna Olszewska, Doradca Klienta/Architekta – ekspertki branży sanitarnej.

Jak w przypadku każdego dobrego design'u VIGOUR white swoimi korzeniami sięga do najsilniejszych światowych trendów ostatnich lat. Z jednej strony jest to wyraźna w latach 80. i 90. geometria, nazywana PURYZMEM czy MINIMALIZMEM, z drugiej dążenie do form miękkich, bliskich naturze owali - ORGANIC, które pojawiło się po roku 2000. WHITE ma nieograniczone możliwości. Bez problemu dopasowuje się do każdego stylu życia i osobowości. Jest idealny do łazienek w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, loftach jak i wnętrzach komercyjnych.

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom spotkania i zapraszamy do naszych Salonów. Nie możemy się już doczekać pierwszych realizacji zainspirowanych kolekcją Vigour White.

 

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!