REKLAMA

Classen – organizuje targi branży wyposażenia wnętrz w ASP

ps | 22 sty 2015 14:34 0
Targi Classen. Fot. Archiwum

Po raz pierwszy w Polsce spółka organizuje własną, niekonwencjonalną imprezę wystawienniczą, która odbędzie się 5 lutego w gmachu Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

W czwartek, 5 lutego br., jedno z pięter wrocławskiej ASP zamieni się w halę wystawienniczą. W czterech salach zostaną wyeksponowane, adekwatnie do miejsca w artystycznej formie, produkty. Goście imprezy będą mogli zapoznać się z ofertą stolarki drzwiowej, paneli podłogowych, a także mebli kuchennych i akcesoriów.

  • Stawiamy na możliwość zaadaptowania sztuki do świata realnego

    Anna Lipus, Kierownik Marketingu i Reklamy, Classen
     
    Organizując targi na terenie jednej z najbardziej prestiżowych uczelni artystycznych w Polsce, w Europejskiej Stolicy Kultury 2016, chcemy pokazać, iż rozwijamy skrzydła i wychodzimy poza utarte schematy. Jesteśmy dziś firmą otwartą na młodych zdolnych projektantów, którzy swoimi pracami udowodnili, iż drzwi wewnętrzne, do tego o niebanalnym wzornictwie, mogą pełnić również funkcje użytkowe. Stawiamy na jakość produktów, ich oryginalność i możliwość zaadaptowania sztuki do świata realnego.

Producent przedstawi nowości i zwycięskie prace konkursu ogłoszonego m.in. wśród studentów i absolwentów uczelni artystycznych, których autorskie pomysły zostały zamienione w prototypy skrzydeł drzwiowych, gotowe do sprzedaży. Prace te zostały zrealizowane przez projektantów pod kierunkiem dra sztuk plastycznych Krzysztofa Gronia, pracownika naukowego Katedry Sztuk Pięknych i Użytkowych Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Targi odbędą się w Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu w godzinach od 12:00 do 18:00.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!