REKLAMA

Classen podsumowuje swoje pierwsze targi wewnętrzne

ps | 12 lut 2015 22:21 0

Cztery sale wystawowe, dziesiątki wyeksponowanych produktów, blisko 300 polskich i zagranicznych gości. Zakończyła się pierwsza wewnętrzna impreza targowa organizowana przez firmę Classen.

5 lutego br. w siedzibie Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu odbyły się targi Classen, współorganizowane przez RuckZuck, największą sieć sprzedaży produktów tej marki. Ideą przyświecającą imprezie była chęć zaprezentowania nieznanego dotąd oblicza producenta, który zdecydował się zrezygnować z udziału w tegorocznej BUDMIE na rzecz realizacji autorskiej koncepcji wydarzenia. 

  • Anna Lipus, Kierownik Marketingu i Reklamy, Classen

    Pierwsze, wewnętrzne targi Classen już za nami. Cieszymy się, że w murach wrocławskiej ASP mogliśmy gościć tak liczne grono uczestników. Wśród odwiedzających pojawili się nasi polscy i zagraniczni klienci, handlowcy, przedstawiciele marketów, a także młodzi projektanci oraz architekci. Frekwencja okazała się bardzo zadowalająca, a sama impreza przyniosła oczekiwany efekt. Przygotowując wewnętrzne targi chcieliśmy pokazać, że rozwijamy skrzydła i wychodzimy poza utarte schematy. Podejście to zyskało uznanie naszych gości, którzy byli szczególnie zainteresowani nowymi modelami lakierowanych drzwi bezprzylgowych, zrealizowanymi w ramach działalności Centrum Innowacji i Wzornictwa. Emocje wzbudziły także kreacje drzwiowe młodych projektantów, które swoimi niebanalnymi formami oraz akcesoriami (np. liczydła, drewniane zabawki, wieszaki) wywołały pozytywne zaskoczenie u oglądających. 

W przestrzeni wystawienniczej, podzielonej na cztery działy tematyczne, zostały zaprezentowane produkty firmy Classen. Adekwatnie do miejsca, ekspozycja przybrała artystyczną formę. Uczestnicy wydarzenia mogli zapoznać się z ofertą stolarki drzwiowej, paneli podłogowych (m.in. wodoodporną serią NEO czy nowymi kolekcjami z grupy Prestige), jak również mebli kuchennych i akcesoriów.

Podczas targów przedstawiono także prototypy drzwi, które powstały na bazie zwycięskich projektów studentów i absolwentów uczelni artystycznych, wyłonionych w konkursie „Lignum 2014 – Pomiędzy technologią, designem i sztuką”, współorganizowanym przez Classen. 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!