REKLAMA

Co wydarzy się 5 czerwca na Poznań Design Days 2014?

Mariusz Golak | 05 cze 2014 10:20 0

Jak ewoluował design we współczesnej architekturze? – to tylko jeden z tematów, które będą poruszane podczas siódmego dnia Poznań Design Days 2014.

Kolejny dzień Poznań Design Days 2014 zainauguruje performance autorstwa Alexa Wilsona, który będzie miał miejsce w samo południe na Placu Mickiewicza. Performer wystąpi raz jeszcze tego dnia – tym razem w Pasażu przy Galerii Miejskiej Arsenał o godz. 20.00.

Od godziny 15.00 rozpocznie się czwarte już spotkanie z cyklu Poznań Design Talks. Tym razem przedmiotem debaty będzie projekt „Graficzny Poznań”. Z perspektywy dotychczasowych spotkań może stwierdzić, że i tym razem weźmie w nim udział spore grono zainteresowanych projektantów i architektów, a temperatura dyskusji będzie bardzo wysoka.

Szczególną uwagę w dzisiejszym programie Poznań Design Days 2014 zwraca wykład pracowni Jems architekci poświęcony związkom twórczym i estetycznym między designem a architekturą, a także ewolucji roli designu we współczesnej architekturze.

Jak poinformowali organizatorzy imprezy, zaplanowane na czwartek warsztaty „Blokografia” z przyczyn technicznych zostaną przełożone na połowę czerwca.

Program Poznań Design Days – 5 czerwca 2014 r.

- Performance „Oracle Piece” Alexa Wilson; miejsce: Plac Mickiewicza; godz. 12.00.

- Poznań Design Talks. „Graficzny Poznań” w wymiarze komercyjnym i artystycznym; miejsce: ForForm (Bazar Poznański, ul. Paderewskiego 8); godz. 15.00-17.00.

- Jak architektura komunikuje się z designem?; godz. 18.00-20.00.

- Warsztaty – "Blokografia"/Tydzień z architekturą; miejsce: Galeria Miejska Arsenał (Stary Rynek 6); godz. 14.00.

- Performance „Oracle Piece” Alexa Wilson; miejsc: Pasaż przy Galerii Miejskiej Arsenał (Stary Rynek 3); godz. 20.00.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!