REKLAMA

Costa Coffee FlyDining - nowa przestrzeń na Okęciu

Redakcja Archiconnect.pl | 15 maj 2018 11:04 0

Costa Coffee FlyDining to nowy, restauracyjny koncept marki, który otworzył się 21 kwietnia na warszawskim Okęciu.

Wnętrze Costa Coffee FlyDining nawiązuje do tematu podróży. Aranżacja restauracyjnej przestrzeni idealnie wpisuje się w otoczenie lotniska. Jest to również jedna z największych kawiarni w sieci Costa Coffee w Polsce.

Dwupoziomowa przestrzeń liczy ponad 300 m kw. Na każdej kondygnacji znalazł się niezależnie działający bar. Dla wygody klientów oba poziomy zostały połączone windą. Wnętrze jest jasne i nowoczesne, utrzymane w miejskim, industrialnym klimacie. Naturalne, drewniane wykończenie zostało przełamane roślinnymi akcentami. Skórzane kanapy i wygodne fotele zachęcają do relaksu przed podróżą. Premierowy format Costa Coffee na Okęciu to miejsce, gdzie podróż rozpoczyna się nie tylko smacznie, ale i komfortowo.

Costa Coffee FlyDining zlokalizowane jest w Hali Odlotów, przed bramkami kontroli bezpieczeństwa. Posiłek można zjeść na miejscu lub zabrać ze sobą na pokład samolotu (w przeznaczonych do tego specjalnych pojemnikach).

Naleśnikarnia w starej kamienicy - zobacz przykład udanej rewitalizacji

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!