REKLAMA

Czego nauczyli się projektanci i architekci w Lublinie? Relacja ze Studia Dobrych Rozwiązań

Redakcja Łazienka.pl | 19 maj 2016 10:34 0

Spotkanie w Lublinie było 3 tegorocznym szkoleniem z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań i było rekordowym w całej, dwuletniej historii naszych spotkań z projektantami i architektami. Na warsztatach w Centrum Spotkań Kultur pojawiło się ok. 120 projektantów i architektów!

Garść inspiracji

Tradycyjnie, jak podczas każdego ze spotkań w ramach Studia Dobrych Rozwiązań, nasi dziennikarze opowiadali o najnowszych trendach w urządzaniu łazienek i kuchni. Anna Raducha-Romanowicz, redaktor prowadząca magazyn „Łazienka” przygotowała obszerną prezentację trendów i nowości jakie producenci zaprezentowali w tym roku podczas targów iSaloni w Mediolanie.

Z kolei Małgorzata Nietupska, redaktor prowadząca „Świat łazienek i kuchni” zabrała nas w inspirującą podróż po kuchennych nowościach EuroCucina 2016.

Nowości i innowacje

Jak zawsze goście mogli liczyć w trakcie warsztatów na możliwość poznania nowości i ciekawych rozwiązań firm oferujących wyposażenie kuchni i łazienek.

Dariusz Jędrzejczak z firmy Mochnik przybliżył zebranym profil działalności firmy i jej możliwości produkcyjne w zakresie obróbki szkła, zaprezentował m.in. szkło lakierowane wykorzystywane w wystroju wnętrz. Część łazienkową zamknęła prezentacja Anny Spalony z firmy CAD Projekt K&A, która przedstawiła uczestnikom możliwości jaki daje w projektowaniu jej oprogramowanie.

Na uczestników, którzy wytrwali do końca spotkania, czekał cały kosz niespodzianek i upominków od Partnerów spotkania. Warto było zostać do końca!

Kolejne spotkanie Studia Dobrych Rozwiązań już 7 czerwca w Gdańsku. Do zobaczenia!

Obszerną relację z wydarzenia znajdziecie TUTAJ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!