REKLAMA

Daniel Welfel poprowadzi szkolenie dla projektantów z nowych technologii

ps | 08 paź 2015 14:53 0
Nowoczesne technologie pozwalają kontrolować wszelkiego rodzaju instalacje domowe, takie jak ogrzewanie, klimatyzacja, oświetlenie. Możemy za ich pomocą sterować i programować w czasie działanie urządzeń AGD i RTV.  Fot. Materiały prasowe

Firma Andrew Lucas London prowadzi szkolenia dla architektów i projektantów wnętrz z zakresu wykorzystania współczesnych technologii w projektach domów, rezydencji i apartamentów. Najbliższe szkolenie odbędzie się 14.10.2015, godz.: 11.00.

Tym razem, miejscem szkolenia będzie warszawski Pure Sky Club.

Andrew Lucas London jako Członek Założyciel CEDIA w Polsce pracuje z architektami, projektantami wnętrz oraz właścicielami domów, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał ich projektów i wesprzeć je nowoczesnymi technologiami.

Nowoczesne technologie pozwalają kontrolować wszelkiego rodzaju instalacje domowe, takie jak ogrzewanie, klimatyzacja, oświetlenie. Możemy za ich pomocą sterować i programować w czasie działanie urządzeń AGD i RTV. Zapewniają komfort, wygodę, rozrywkę, oszczędność energii, bezpieczeństwo i zachowanie prywatności domowników. Można nimi sterować nawet znajdując się poza domem dzięki Internetowi oraz telefonii komórkowej. Dzięki harmonii technologii i designu idealnie wpisują się w architekturę wnętrz.

Odbycie szkolenia pozwala na poznanie najlepszych praktyk dla systemów niskiego napięcia w domu i pewne stosowanie ich w projektach. CPD wprowadza również odpowiednie słownictwo i podstawowe zasady stosowania nowoczesnych technologii. Daje też okazję poznania osobiście ekspertów w dziedzinie systemów domów inteligentnych, do których zawsze można się zwrócić z pytaniami i wątpliwościami dotyczącymi konkretnych rozwiązań.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!