REKLAMA

Daniel Welfel przybliżył architektom świat nowoczesnych technologii

ps | 20 paź 2015 09:13 0

Szkolenie, które zgromadziło architektów i projektantów, odbyło się 17 października w Sali Kinowej Pure Sky Club, warszawskiego klubu biznesu. Samo miejsce zostało przystosowane i wyposażone w system sterowania, zaprojektowany przez prowadzącego.

  • Daniel Welfel, prezes Andrew Lucas London w Polsce.


    Wierzymy, że nasze rozwiązania ułatwiają ludziom życie. Ludzie, którzy zakosztują życia w otoczeniu inteligentnych rozwiązań technologicznych nie chcą z nich zrezygnować.

Dlaczego poznanie świata nowoczesnych technologii powinno zainteresować architektów i projektantów wnętrz? Według Daniela Welfla w ciągu najbliższych 5 lat staną się one integralnym elementem każdego nowo budowanego domu, zarówno jedno - jak i wielorodzinnego. Jednak już dziś wiadomo, że oczekujemy by instalacje, które mamy w domu, były niemal niewidoczne, a jednocześnie by można było nimi sterować w prosty i intuicyjny sposób. Z tego właśnie powodu firmy intensywnie pracują nad połączeniem technologii z designem: nad ograniczeniem liczby przycisków, pokręteł, nad harmonijnym wpisaniem ich we wnętrze, w płaszczyzny ścian. Tu również współpraca architektów i projektantów z inżynierami i technikami jest niezbędna. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!