REKLAMA

Design wprost z Targów w Mediolanie – fotorelacja

ps | 22 kwi 2015 14:22 0

Targi „iSaloni” odnotowały w tym roku kolejny sukces. Święto designu w Mediolanie odwiedziło ponad 300 tysięcy osób. Była to także okazja do świętowania w ramach imprezy, 18 urodzin wystawy młodych projektantów „Salone Satellite”.

Wystawa „Salone Satellite” zaprezentowała prace 700 młodych designerów. Wydarzenie odbywało się pod hasłem „Life Planet”.

Udział w wystawie był prawdziwie międzynarodowy. W tym roku obecność włoskich przedstawicieli była mniejsza niż w latach poprzednich. Wtedy, teraz i zawsze – składam najlepsze życzenia z SaloneSatellite po osiągnięciu dojrzałości. Swoje słowa kierujemy do wszystkich, a przede wszystkim do wszystkich wschodzących gwiazd, które będą teraz musiały znaleźć swoje trajektorie, które, mamy nadzieję, będą tak jasne i długowieczne, jak to tylko możliwe – mówili organizatorzy wystawy.

Największe na świecie Targi meblowe w Mediolanie co roku skupiają uwagę producentów mebli i branż z nią związanych. W tym roku można było zaobserwować i usłyszeć, że jednym z najistotniejszych elementów wpływających na wizerunek mebla jest kolor.

Targom meblowym towarzyszyły organizowane co dwa lata (na przemian z wystawą "Eurocucina") targi oświetleniowe „Euroluce”.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!