REKLAMA

Dobry Design 2018: zobacz raport specjalny!

Redakcja Archiconnect.pl | 27 gru 2017 16:40 0
Dobry Design 2018 i Forum Dobrego Designu 2017 - raport specjalny.compressed-page-001.jpg

Za nami V Edycja Forum Dobrego Designu. Wydarzenie było idealną okazją do wysłuchania inspirujących dyskusji i prezentacji oraz nawiązania kontaktów zawodowych. Zwieńczyła je uroczysta gala rozdania nagród w konkursie Dobry Design 2018.

6 grudnia 2018 roku odbyła się V już edycja Forum Dobrego Designu. Po raz pierwszy spotkaliśmy się w nowej lokalizacji – Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie. Frekwencja dopisała, a goście wśród których znaleźli się architekci, projektanci oraz wielbiciele dobrego wzornictwa mogli wysłuchać licznych dyskusji oraz zobaczyć z bliska ofertę wielu firm z branży w dużej części wystawienniczej.  

Jakimi klientami są współcześni nomadzi? Jak projektować dla millenialsów i osób 50+? Jaka przyszłość czeka design? Forum Dobrego Designu po raz kolejny ujęło temat projektowania w wielu różnych kontekstach. Zwieńczeniem intensywnego dnia pełnego wykładów, dyskusji i warsztatów była uroczysta gala rozdania nagród w siódmej edycji konkursu Dobry Design. Galę poprowadził Tomasz Pągowski.

Zapraszamy wszystkich do lektury Raportu Specjalnego Dobry Design 2018!

CZYTAJ RAPORT ONLINE >>>KLIK<<<

POBIERZ RAPORT W WERSJI PDF >>>KLIK<<<

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

1 komentarz. Skomentuj!