REKLAMA

Dominika J. Rostocka otrzymała European Property Awards!

Mariusz Golak | 13 sty 2014 10:34 0
riostocka 111.jpg

Dominika J. Rostocka została nagrodzona 5 gwiazdkami w kategorii "Best Interior Design" za projekt wnętrz Rezydencji pod Dębami w konkursie European Property Awards. To jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w świecie projektowania wnętrz.

Nagrodzona realizacja utrzymana jest w stylistyce klasycznych, angielskich posiadłości. Jury konkursu doceniło twórczy rozmach inwestycji oraz niezwykłą dbałość o detal polskiej projektantki. Zdaniem Dominiki J. Rostockiej Rezydencję pod Dębami wyróżnia: spójność i konsekwencja wnętrza, przestronność i lekkość, przy jednoczesnym dość mocno zdobnym stylu. Wszystkie bez wyjątku elementy zostały zaprojektowane specjalnie do tego miejsca, dzięki czemu udało się stworzyć niecodzienny jego charakter.

W aranżacji kuchni nagrodzonej realizacji wykorzystano elementy stylu angielskiego. Fot. Manufaktura Wichromski
W aranżacji kuchni nagrodzonej realizacji wykorzystano elementy stylu angielskiego. Fot. Manufaktura Wichromski

Partnerem wykonawczym podczas realizacji nagrodzonego wnętrza była manufaktura Wirchomski, specjalizująca się w wszechstronnych pracach z drewna wykonywanych na zamówienie. 

European Property Awards jest regionalną częścią konkursu International Property Awards, w ramach którego od 17 lat przyznawane są nagrody za najbardziej reprezentacyjne i innowacyjne projekty obiektów mieszkaniowych i komercyjnych. 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!