REKLAMA

Dowiedz się, jak zostać influencerem od wnętrz

Redakcja Archiconnect.pl | 06 marz 2018 13:47 0
amakowska.jpg

Już wkrótce Agata Makowska, odpowiedzialna za platformę dla influencerów TagLife, podpowie od czego zacząć szukanie swojego miejsca w social media. Wszystkich, którzy chcieliby zostać influencerami od wnętrz zapraszamy na spotkania w ramach Studio Dobrych Rozwiązań: 14 marca w Olsztynie i 21 marca w Warszawie.

Agata Makowska z branżą reklamową związana jest od 2010 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała w kilku różnych działach sprzedażowych i operacyjnych ARBO, Goldbach Audience oraz Ströer Digital Media. Jako członek zespołu Facebook NOW była odpowiedzialna za edukację rynku i prowadzenie pierwszych kampanii efektywnościowych na Facebooku w Polsce. Jako Head of Dedicated Sales prowadziła dział sprzedażowy, odpowiedzialny za maksymalne wykorzystanie potencjału reklamowego topowych serwisów z sieci w tym serwisu Wykop.pl. Na stanowisku Product Development Manager zajęła się modernizowaniem oferty produktowej i technologicznej Ströer Digital Media. Dziś jako Head of TagLife prowadzi dział wspierający realizację akcji marketingowych z udziałem micro-influencerów.

Agata Makowska będzie jednym z ekspertów w trakcie spotkań dla projektantów i architektów wnętrz z cyklu Studia Dobrych Rozwiązań, które odbędą się 14 marca w Olsztynie (Przystań Hotel&Spa) i 21 marca w Warszawa (Hotel Regent).

Wstęp na spotkanie jest wolny, ale prosimy o rejestrację TUTAJ

Więcej informacji i agenda: www.sdr2018.pl

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!