REKLAMA

Dzień Młodego Architekta

ps | 29 paź 2015 09:35 0

Atrakcyjna formuła konkursu, na którą składają się wykłady, warsztaty i konsultacje z mistrzami architektury, a także ekspertami budowlanymi przyciąga setki osób. W tym roku zgłoszono około 600 projektów, z których zostaną wyłonieni laureaci głównych nagród.

Celem konkursu jest wyposażenie młodych ludzi w praktyczną wiedzę nt. nowoczesnych rozwiązań materiałowych i technologicznych. W ramach „Dnia Młodego Architekta” uczestnicy konkursu konsultowali z ekspertami swoje projekty.

Zgłoszone projekty oceniać będą wybitni polscy architekci przy wsparciu organizatora oraz przedstawicieli wiodących marek budowlanych w Polsce.

Warunkiem koniecznym do spełnienia we wszystkich trzech zadaniach konkursowych jest wykorzystanie minimum po jednym rozwiązaniu przedstawionym przez każdego z partnerów konkursu. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!