REKLAMA

"Dzień Otwarty" Nizio Design już w sobotę!

mg | 18 lis 2015 15:08 0
Dzień Otwarty Nizio Design.

Już w najbliższą sobotę, 21 listopada br., Nizio Interior i Galeria Nizio zapraszają na "Dzień Otwarty", podczas którego będzie można nabyć designerskie meble i artykuły wyposażenia wnętrz ze specjalnym rabatem. Impreza odbędzie się w Warszawie przy ul. Inżynierskiej 3/4 w godzinach 11-18.

Marka Nizio Interior jest obecna na polskim rynku od 2013 roku. Jej pomysłodawcą i założycielem jest architekt, Mirosław Nizio. Właściciel pracowni ma na koncie takie realizacje, jak główna ekspozycja Muzeum Powstania Warszawskiego i wystawa stała Muzeum Historii Żydów Polskich Polin.

Meble sygnowane marką Nizio Interior powstają na bazie przedmiotów, które wyszły już z użycia. Projektant przywraca dawną świetność meblom sprzed lat, nadając im jednocześnie nowe, zaskakujące kształty i funkcje. W swojej rzemieślniczej pracowni Nizio zrekonstruował m.in. stare stolarskie stoły oraz fotele, które służyły widzom jednego z warszawskich teatrów.

Miłośnikom sztuki współczesnej witryny z kolekcji Nizio Interior kojarzą się z pracami brytyjskiego artysty, Damiena Hirsta. Witryny powstały na bazie konstrukcji przedwojennych aptecznych mebli. 

Kolekcję Nizio Interior uzupełniają meble wykonane metodą upcyklingu z typowo architektonicznych materiałów, takich jak szkło, stal i beton. Zarówno siedziska, jak i i stoły z blatami ze szkła opti white wsparte są na betonowych postumentach.

Każdy z mebli może zostać wykonany i wykończony zgodnie z indywidualnymi preferencjami, na zamówienie klienta.

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!