REKLAMA

Ekologiczne i nowoczesne: nowy pomysł na podłogi do wnętrz publicznych

Forbo Flooring | 22 lut 2018 15:26 0

Marmoleum Modular to nowa kolekcja płytek, dzięki którym możliwe jest stworzenie unikatowych wzorów na podłodze.

Marmoleum Modular to wyjątkowa kolekcja naturalnych płytek w różnorodnych rozmiarach i kolorach, które pozwalają na stworzenie unikatowych wzorów na podłodze. W ofercie dostępne są płytki i panele o wzorze: drewna, kamienia, betonu i marmuru oraz wzory teksturowane (z widocznym tłoczeniem), które można dowolnie zestawiać na podłodze. Marmoleum Modular to kolekcja przyjazna środowisku naturalnemu, neutralna przy produkcji pod względem emisji CO2, wolna od ftalanów i PVC.

Ta naturalna, produkowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju podłoga jest dostępna w formie płytek (wymiary 50x50cm oraz 50x25cm) oraz paneli (100x25cm). Płytki mają naturalny, bardzo realistyczny wygląd, a szeroki wybór wzorów, kolorów i formatów pozwala na tworzenie zupełnie dowolnych zestawień. W ofercie znajduje się także kolekcja z tłoczeniem (teksturowana) dla wzmocnienia efektu na podłodze. Płytki są łatwe w przechowaniu i instalacji, nie wymagają spawania, a pojedyncze płytki z łatwością można wymienić. Warstwa spodnia z przetworzonego poliestru zapewnia doskonałą stabilność wymiarową. Co więcej, płytki są proste w utrzymaniu czystości, a po okresie przydatności mogą zostać poddane recyklingowi.

Kolekcja naturalnych płytek Marmoleum przeznaczona jest do biur, hoteli, sklepów, restauracji, wnętrz publicznych oraz zastosowań domowych.

Czytaj więcej na ten temat

Producent: Forbo Flooring

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!