REKLAMA

ELEMENTS – Partner serwisu Archiconnect.pl

ELEMENTS | 31 maj 2016 14:37 0

Dobrze jest WSPÓŁPRACOWAĆ Z EKSPERTAMI. Jest to gwarancja komfortowego samopoczucia. Tym bardziej, jeśli możemy osiągnąć je dzięki innowacyjnym technikom oraz produktom o niepowtarzalnej osobowości. To wszystko zapewnia Partner serwisu Archiconnect.pl – marka ELEMENTS.

Salony ELEMENTS to miejsca kojarzące osoby poszukujące dobrych rozwiązań – czyli architektów, naszych klientów i wykonawców. Państwa wiedza ułatwi klientowi znalezienie tylko dobrych rozwiązań.

Marka Elements - to dla Państwa – ekspertów w dziedzinie aranżacji wnętrz i projektowania, synonim kompleksowych usług związanych z nową nowoczesną łazienką … z nowym energooszczędnym domem.

To miejsce wyjątkowe, bo stworzone z pasją i z zamiłowaniem do szczegółu. Kreatywność i wieloletnie doświadczenie to cechy, które je wyróżniają.

ELEMENTS to to więcej niż salon łazienek

To również energooszczędne ogrzewanie, odnawialne źródła energii, systemy instalacji, klimatyzacji i wentylacji, systemy centralnego odkurzania i uzdatnianie wody. Zużywanie mniejszej ilości energii i wody zawsze oznacza oszczędności. Właśnie w czasach wzrastających cen surowców i prądu coraz bardziej popularne stają się produkty efektywne energetycznie. Stosowanie ich pozwala nam mieć wpływ na ochronę środowiska, a także zawartość naszego portfela. Te wartości, zwłaszcza w dzisiejszych czasach są bardzo istotne, ze względów personalnych, jak i globalnych. Straty, jakie generuje człowiek, są w środowisku ogromne. Eksperci ELEMENTS podpowiadają, jak stworzyć wokół siebie zdrowy, poukładany, oszczędny świat, oferują technologie przyjazne środowisku, które świadomie korzystają z energii trwale chroniąc środowisko i znacząco zmniejszając koszty.

Odzwierciedla się to w słowach: „Ziemia, woda, powietrze i energia tworzą piękno i przyszłość naszej planety. Naszą misją jest odpowiedzialność za jej ochronę w zgodzie ze wszystkimi istotami żywymi”.

Elements to po prostu większy komfort w domu, nowoczesna łazienka „szyta na miarę i spełniająca indywidualne oczekiwania oraz profesjonalna obsługa.

  • Dariusz Idzi Wspólnik BIMs PLUS Dolny Śląsk, Szef Branży Sanitarnej

    Dzięki ELEMENTS jeszcze nigdy nie było to tak proste. Niepowtarzalny design naszych salonów stwarza szczególny nastrój, gdzie w towarzystwie czterech żywiołów: ziemi, wody, powietrza i energii czuje się szczególną atmosferę, która pomaga w wyborze produktów i oferuje rozsądne oraz innowacyjne rozwiązania oszczędzających energię. W ELEMENTS znajdziecie Państwo wyjątkowy wybór produktów wpływających na komfort czterech kątów. Szeroki wachlarz wyposażenia łazienek gwarantuje pewność wyboru spośród najlepszych, a każdy produktów odpowiada indywidualnym oczekiwaniom i preferencjom. W naszych salonach prezentujemy zwycięzców Design Awards, nowości, bestsellery, rozwiązania rekomendowane przez ekspertów oraz takie, w których relacja jakości do ceny jest optymalna.

Salony ELEMENTS ZAPRASZAJĄ DO WSPÓŁPRACY

Architektom i projektantom wnętrz oferujemy:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich materiałów 
  • wsparcie w obsłudze kluczowych klientów
  • precyzyjne kalkulacje cenowe
  • profesjonalne szkolenia 
  • atmosferę inspiracji i kreatywności 
  • liczne spotkania i branżowe wydarzenia

Będzie nam niezmiernie miło przedstawić pełną ofertę osobiście, dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych 20 salonów w Polsce http://www.elements-show.pl/salony

ELEMENTS – ŚWIAT PEŁEN EMOCJI

ELEMENTS-SHOW.PL

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!