REKLAMA

Energooszczędne rozwiązania w Atrium Felicity

Redakcja Propertydesign.pl | 09 sty 2017 12:49 0
Atrium Felicity fot. materiały prasowe

Należące do Atrium Poland centrum handlowe Atrium Felicity w Lublinie otrzymało międzynarodowy certyfikat BREEAM. W centrum wdrażane są liczne energooszczędne rozwiązania.

Certyfikat BREEAM przyznawany jest przez BRE na podstawie materiałów i raportu przygotowanych przez niezależnego licencjonowanego asesora, który w trakcie procesu certyfikacji współpracuje z zespołem projektowym. Atrium Felicity spełniło wymogi formatu shell, uzyskując ocenę „Good”. Obiekt otrzymał najwyższe noty w kategoriach „Management”, „Transport”, „Waste” oraz „Energy” i „Water”. Koncepcja obiektu i elewacji powstała we współpracy z firmą Chapman-Taylor, a projekt architektoniczny został przygotowany przez biuro MOFO Architekci. Projekt wnętrz wykonał Pierre-Paul Raoult i firma Blue Architecture.

- Naszym celem jest stałe podnoszenie standardu Atrium Felicity – z myślą o naszym otoczeniu (sąsiadach, środowisku, przyszłych pokoleniach) oraz w trosce o komfort klientów i najemców. Dlatego wdrażamy energooszczędne rozwiązania – w tym m.in. monitoring poziomu zużycia wody, energii elektrycznej oraz energii cieplnej oraz wprowadzamy kolejne udogodnienia dla osób odwiedzających nasze centrum.

PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!