REKLAMA

European Start-Up Days rozpoczyna się w Katowicach

http://www.estartupdays.eu/pl | 18 maj 2016 10:39 0
Plakat prasowy

Inicjatywa, która zintegruje młodych innowacyjnych przedsiębiorców ze znakomitymi ekspertami, odnoszącymi sukcesy biznesmenami, prezesami przedsiębiorstw, ludzi z pasją i innowacyjnym podejściem do prowadzenia biznesu odbędzie się w dniach 19-20 maja (czwartek-piątek) 2016 w katowickim Spodku.

Start-up challenge

Wydarzenie to niepowtarzalna okazja, by zaprezentować przed gośćmi EEC i uczestnikami European Start-up Days pomysł na biznes, zdobyć medialny rozgłos i poddać się osądowi licznego grona praktyków biznesu i ekspertów.

Impreza towarzysząca – VIII Europejski Kongres Gospodarczy

Europejski Kongres Gospodarczy to największa impreza biznesowa w Europie Środkowej. Kongres to trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem niemal 8 tysięcy gości z Polski i z zagranicy – czołowi przedstawiciele polityki, nauki, gospodarki, biznesu, a także prezesi największych korporacji i inwestorzy. W ponad stu sesjach i dyskusjach bierze udział co roku kilkuset prelegentów. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!