REKLAMA

Ewelina Niska finalistką konkursu SBID International Design Awards

Mariusz Golak | 29 sie 2014 00:07 0

Ewelina Niska jako jedyna Polka zakwalifikowała się do ścisłego finału prestiżowego konkursu dla projektantów wnętrz – SBID International Design Awards. Jej projekt o nazwie „Habitat” rywalizuje w kategorii KBB (kuchnia, łazienka, sypialnia). Każdy internauta może zagłosować na jej pracę.

„Habitat” to projekt łazienki utrzymanej w stonowanych kolorach i wykończonej materiałami wysokiej jakości. Widać w nim elementy charakterystyczne dla prac Eweliny Niskiej, czyli prostokątne kształty, szkło i przejrzystość powierzchni.

Biorąc udział w konkursie, realizuję swoją potrzebę rywalizacji, rzucam sobie wyzwanie. Z kim rywalizuję? Z samą sobą. Nie rywalizuję z autorami pozostałych prac, bo wszystkie projekty są świetne, są zupełnie różne i każdy z nich na pewno znajdzie swoich zwolenników. Dlaczego akurat ten konkurs? Bo jest niezwykle prestiżowy, w jury zasiadają znamienite nazwiska. Udział w konkursie to dla mnie szansa poznania opinii z zewnątrz – mogę zmienić perspektywę patrzenia na swoje prace. Ciągłe rozwijanie się to najlepsza rzecz, jaką możemy dla siebie zrobić. Jeżeli ktoś zdecyduje się oddać głos na mój projekt, to będzie to dla mnie sygnał, że właściwie wybrałam kierunek, w którym idę, a rozwój, do którego tak dążę, przynosi efekty – mówi Ewelina Niska, autorka projektu „Habitat”.

Konkurs SBID International Design Awards to jeden z najbardziej uznanych konkursów dla projektantów wnętrz. Co roku o wyróżnienie walczą tysiące designerów. W jury tegorocznego konkursu zasiądą między innymi: Kevin Mau (Senior Creative Director, The Boeing Company), Ben McOwen Wilson (Director of Content Partnerships, You Tube), Jane Preston (Facilities Manager UK, Real Estate & Workplace Services, Google), Christopher Jenner (Creative Director, Eurostar). Laureaci wyłaniani są w 15 kategoriach. 

Zwycięzcy zostaną wybrani na podstawie głosów oddanych przez jury konkursu (wartość ich głosów to 60% całej oceny) oraz głosów oddanych przez internautów (40%). Każdy z nas może wesprzeć projekt naszej reprezentantki i oddać głos na jej pracę. Wystarczy wejść na oficjalną stronę konkursu www.internationaldesignexcellenceawards.com, z menu znajdującego się po prawej stronie wybrać zakładkę „Finalists”, a następnie w kategorii KBB Project odszukać „Habitat” i kliknąć: „Vote”. Głosowanie potrwa do 5 września do 17.30. 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!