REKLAMA

Farby w architekturze – szkolenie na ASP w Warszawie

ps | 25 kwi 2016 09:15 0

W ramach współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie, Tikkurila poprowadzi seminarium dla studentów Wydziału Architektury Wnętrz pod hasłem „Farby w architekturze”.

Podczas szkolenia ekspert marki będzie opowiadać o właściwościach chemicznych produktów wykorzystywanych do malowania pomieszczeń, narzędziach przydatnych w projektowaniu wnętrz, a także o najnowszych trendach w branży farbiarskiej, co w przyszłości może ułatwić studentom wykonywanie zawodu architekta. Zajęcia odbędą się w środę, 27 kwietnia br.

  • Ryszard Frycowski, Kierownik Działu Doradztwa Technologicznego Tikkurila

    Ze szkoleniami na warszawskiej ASP jesteśmy obecni już od dłuższego czasu. Bazując na wieloletnim doświadczeniu dzielimy się ze studentami praktyczną wiedzą na temat farb i ich roli w projektowaniu wnętrz. Chcemy w ten sposób wesprzeć przyszłych architektów w przygotowaniach do pracy w zawodzie, tak by potrafili umiejętnie dobierać farby, które właściwie podkreślą walory estetyczne pomieszczenia, a przy tym będą też funkcjonalne. Nie jest to wcale łatwe zadanie, bo niemal każde wnętrze wymaga indywidualnego podejścia. 

Seminarium na ASP poprowadzą doświadczeni eksperci, którzy w ciekawy sposób opowiedzą zarówno o teoretycznych jak i praktycznych aspektach farb. Nie zabraknie również wskazówek na temat aktualnych trendów w branży farb oraz najnowszych kolekcji kolorystycznych.

Oprócz ASP w Warszawie, firma ma na swoim koncie także współpracę z Akademią Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Szkolenia z udziałem ekspertów składają się z części wykładowej, a także warsztatów, podczas których studenci mogą samodzielnie sprawdzić, jak w praktyce pracuje się z farbami. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!