REKLAMA

Forum Branży Meblowej już 16 lutego

Redakcja Dobrzemieszkaj.pl | 28 gru 2016 16:09 0
Forum Branży Meblowej już 16 lutego

Biznes, technologia i design – to trzy równie ważne aspekty branży meblarskiej, decydujące o jej być albo nie być. Właśnie o nich będziemy rozmawiać podczas Forum Branży Meblowej, które odbędzie się 16 lutego 2017 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Meblarstwo to jeden z filarów polskiej gospodarki. Mówi się o nim dużo zarówno w kontekście dynamicznie rozwijającego się eksportu, inwestycji w produkcję, jak i dobrego wzornictwa. Biznes, technologia i design – to trzy równie ważne aspekty tej branży i o nich właśnie będziemy rozmawiać podczas Forum Branży Meblowej, które odbędzie się 16 lutego 2017 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Nie bez znaczenia jest fakt, że Forum Branży Meblowej będzie towarzyszyć drugiej już edycji „4 Design Days” w Katowicach. Jest to bowiem największe w roku wydarzenie skupiające branże związane blisko z designem, projektowaniem, aranżacją wnętrz, nieruchomościami. To tutaj spotkają się wszyscy zainteresowani zarówno obiektami użyteczności publicznej, jak i mieszkaniami Polaków.

Forum Branży Meblowej to cykl trzech paneli dyskusyjnych, w których zostaną poruszone tematy ważne dla branży. Pierwszy z nich, pod hasłem „Sukces mierzony w kilogramach to nie koniec drogi” to dyskusja na temat polskich mebli na rynkach zagranicznych i wyzwań, jakie stoją przed eksporterami. W drugim („Polska branża zbroi się”) poruszymy temat optymalizacji produkcji mebli tapicerowanych i rozwoju związanych z nią technologii. Trzeci temat - „Krzesło biurowe nie jedną ma formę” - to zagadnienia związane z wzornictwem mebli biurowych i tym, jak przekuć ciekawy design na sukces w biznesie. „Dyskusja i płynące z niej wnioski są niewątpliwie najskuteczniejszym mechanizmem rozwoju. Dlatego warto być na Forum Branży Meblowej, by rozmawiać o kwestiach istotnych dla naszej branży” - mówi Marta Borowska, redaktor naczelna Grupy Produktów Branżowych Wydawnictwa Publikator.

Do dyskusji zostali zaproszeni eksperci z branży meblarskiej: prezesi i dyrektorzy czołowych firm działających na polskim rynku, a także na rynkach zagranicznych, eskperci w dziedzinie technologii, przedstawiciele instytucji i uczelni związanych z branżą meblarską, a także projektanci i architekci.

Forum Branży Meblowej w Katowicach będzie również okazją do uhonorowania zwycięzców konkursu „Meble Plus – Produkt 2017”, a także laureatów rankingów „Człowiek Roku 2016” oraz „Firma Roku 2016”. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędzie się bowiem uroczysta Gala Konkursowa, podczas której wręczymy pamiątkowe statuetki i dyplomy.

Zobacz więcej: http://www.biznesmeblowy.pl/forum_branzy_meblowej

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!