REKLAMA

Forum Dobrego Designu – zajrzyj na nową stronę poświęconą wydarzeniu i dowiedz się więcej!

Redakcja Archiconnect | 06 paź 2014 14:55 0

Ruszyła strona dedykowana wydarzeniom organizowanym przez magazyn wnętrzarski Dobrze Mieszkaj i portal Dobrzemieszkaj.pl: Forum Dobrego Designu oraz konkursowi Dobry Design 2015.

Nowa strona dostępna jest pod adresem: www.dobrzemieszkaj.pl/dobry_design. Znaleźć tu można przede wszystkim aktualne informacje dotyczące wydarzenia, jakim jest Forum Dobrego Designu: stale uaktualnianą agendę, tematykę poszczególnych debat i dyskusji, a przede wszystkim listę uczestników, wśród których nie zabraknie największych gwiazd polskiego wzornictwa.

Za pośrednictwem strony www.dobrzemieszkaj.pl/dobry_design można także zarejestrować się na grudniowe wydarzenie. Warto to zrobić już dziś – lista miejsc jest ograniczona, a wstęp na wszystkie debaty organizowane w ramach Forum Dobrego Designu jest bezpłatny. Zachęcamy do rejestracji wszystkich, którym bliskie są tematy aranżacji i wyposażenia wnętrz, zwłaszcza architektów, projektantów wnętrz i wzornictwa (Link do rejestracji).

Kogo będzie można posłuchać w czasie Forum Dobrego Designu?

Forum Dobrego Designu to wyjątkowe spotkanie producentów i dystrybutorów z różnych segmentów wyposażenia wnętrz z czołowymi designerami i architektami wnętrz. Tegoroczna edycja Forum będzie miała miejsce 10 grudnia 2014 r. w Centrum Konferencyjnym Muranów w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie. Ten jedyny w swoim rodzaju budynek, zaprojektowany przez fińskiego architekta Rainera Mahlamaki i będący symbolem nowoczesnego designu, to idealne miejsce do dyskusji o teraźniejszości polskiego wzornictwa i rynku wyposażenia wnętrz.

  • Kto weźmie udział?

    W tegorocznej edycji Forum Dobrego Designu swój udział zapowiedzieli już m.in. Oskar Zięta, Mikołaj Wierszyłłowski, Maja Ganszyniec, Zuzanna Skalska, Krystyna Łuczak-Surówka, Agnieszka Jacobson-Cielecka, Michał Piernikowski, Natalia Nguyen, Katarzyna Herman-Janiec czy Nikodem Szpunar (aktualna lista potwierdzonych uczestników Forum Dobrego Designu).

Konkurs Dobry Design 2015 – wkrótce startuje głosowanie jury i konsumentów

Ważną częścią Forum Dobrego Designu będzie uroczysta gala rozdania nagród w konkursie Dobry Design 2015 organizowanym przez magazyn Dobrze Mieszkaj. Najciekawsze produkty z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz kolejny raz wyłoni w nim 120-osobowe jury złożone wyłącznie z architektów i projektantów wnętrz.

Głosowanie jury startuje 15 października 2014 r. i potrwa do 30 października. Głosowanie także odbędzie się za pośrednictwem nowej strony www.dobrzemieszkaj.pl/dobry_design. 20 października zacznie się również głosowanie użytkowników Dobrzemieszkaj.pl, którzy spośród wszystkich zgłoszonych produktów wybiorą ten najlepszy, który uzyska tytuł Dobry Design 2015 – Nagroda Konsumentów. Zachęcamy do śledzenia poświęconej konkursowi i Forum strony – za udział w głosowaniu konsumenckim przewidziane są atrakcyjne nagrody!

Sprawy organizacyjne:
Wioletta Wołkowycka
e-mail: wwolkowycka@publikator.com.pl
tel. 85 67 85 367, kom. 609 791 773

Reklama, promocja, sponsoring:
Magdalena Derewenda
tel. 85 67 85 326, kom. 609 791 720, fax.: 85 719 46 69 
email: mderewenda@publikator.com.pl


 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!