REKLAMA

Fotorelacja z Targów Wzory – czyli weekendowe centrum designu na Stadionie Legii

ps | 15 cze 2015 10:34 0

Wzory na Legii odbyły się 13 czerwca na stadionie Legii w Warszawie. Swoje produkty zaprezentowało ponad 110 wystawców. Jak zwykle, targi cieszyły się dużym zainteresowaniem. Nie mogło zabraknąć tam naszej redakcji.

  • Monika Van De Mortel, z firmy IDEEËN

    Przyjechałam tutaj ze stolikami na stalowych podstawach, z marmurowymi oraz drewnianymi blatami ze starych wagonów francuskich sprowadzonych z Belgii. Ciekawym produktem, który tu przedstawiamy są także blaty moczone w betonie. Mają one styl loftowy i wyglądają naturalnie. Coraz bardziej rozpoznawalny w Polsce jest styl belgijski, w którym my właśnie projektujemy i produkujemy. Widzimy ogromne zainteresowanie wśród klientów, rzeczami z odzysku. My też niejako wpisujemy się w ten trend.

Designerskie i niepowtarzalne produkty zaprezentowane zostały w ascetycznej, betonowej przestrzeni promenad stadionu. Było można kupić meble, lampy, tekstylia, ceramikę, akcesoria kuchenne, a także porozmawiać z ich projektantami, twórcami, wymienić się poglądami na temat trendów, odpocząć pod parasolem na leżaku. 

  • Rafał Stefański, młody twórca z Rafał Stefański Design

    Są to moje pierwsze targi, na których pokazuję swoje produkty. Pomysł na meble, które wykonuję zrodził się zupełnie przypadkowo. Potrzebowałem mebli do swego pokoju – więc zrobiłem je sobie sam. Znajomi, którzy przychodzili do mnie, mówili, że bardzo im się podobają. Dlatego też postanowiłem zrobić przykładowe meble i pokazać je podczas takiego wydarzenia. 

Czas interaktywny

Podczas sobotniego spotkania odbyło się wiele warsztatów dla dzieci oraz dorosłych: między innymi: warsztaty fotograficzne KUKBUKA, warsztaty z projektowania oświetlenia z marką LAKO, projektanci ze studia DBWT.PL pomagali w wykonaniu nietuzinkowych lamp, warsztaty z pizzą dla dorosłych i dzieci z Viadoma Industrial, wystawa ceramiki uczniów szkoły Ceramiq.pl, warsztaty przetwarzania palet z Fabryką Palet. Najmłodsi mogli wziąć udział w zajęciach „Naturą malowane”, podczas których malowali farbami powstałymi z różnych roślin, warsztatach teatralnych, z tworzenia biżuterii dziecięcej, układania wierszyków, warsztatach fotograficznych oraz zajęciach z wyplatania wikliną papierową. 

  • Pani Violetta

    Jestem mieszkanką Warszawy, a nigdy wcześniej nie byłam na stadionie piłkarskim. Z tego względu, że jest sobota, a mój wnuczek jest jest fanem piłki nożnej, wybraliśmy się tu. Już teraz wiem, że wybiorę się też na następne targi Wzory. Gratuluję organizatorom i chcę ich pochwalić, bo czegoś takiego nie ma w zwykłych, codziennych sklepach. Bardzo mi się to podoba. Mam tylko nadzieję, że mąż mnie nie wygoni z domu, bo wydałam sporo pieniędzy. 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!