REKLAMA

Future Hotel Design H2030 – weź udział w konkursie

ps | 01 paź 2015 09:23 0

Zadaniem konkursowym jest opracowanie koncepcji przedstawiającej hotel przyszłości. Projekty można przesyłać do 7 października br. Organizatorem jest firma MT Targi Polska, pomysłodawca oraz realizator 8. Edycji Targów World Hotel.

Po raz pierwszy przy okazji 8. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel zostanie zorganizowany konkurs „Future Hotel Design H2030”. Jego celem jest promocja utalentowanych projektantów wśród studentów, absolwentów kierunków projektowych i artystycznych, jak i osób posiadających już doświadczenie.

Hotel przyszłości

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu koncepcji hotelu przyszłości. Projekt powinien wyróżniać się oryginalnym i kreatywnym podejściem, jak również wysoką jakością artystyczną i estetyczną. Forma i zakres prezentacji propozycji konkursowych są dowolne, natomiast niezbędnym warunkiem jest przedstawienie wizji architektonicznej, projektu aranżacji wnętrz lub projektu konceptualnego.

Wybór laureatów

Eksperci wybiorą najlepsze prace, a zwycięzca pierwszej nagrody otrzyma trzydniowy pobyt dla dwóch osób w jednym z hoteli należących do Grupy Hotelowej Orbis S.A. Wyniki zostaną ogłoszone pierwszego dnia Targów WorldHotel, tj. 13 października br. 

Informacje organizacyjne

Targi WorldHotel odbędą się w dniach 13-15 października br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Patronat honorowy nad targami sprawuje Janusz Piechociński, wiceprezes Rady Ministrów i minister gospodarki. Więcej informacji na temat konkursu oraz regulamin znajdują się na stronie organizatora. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!