REKLAMA

Gala Finałowa Konkursu „Projekt Zatrudnienie” 19. lutego na MTP!

ps | 18 lut 2015 16:00 0
Fot. Archiwum

Forma konkursu, w której między projektantem a beneficjentem jest coach - okazała się bardzo trafna. Efekt: 30% projektów wykonanych przez finalistów jest zakontraktowanych przez biznes (bebficjenta: Chairconcept.com).

ZAPRASZAMY! na stoisko Chairconcept.com [hala nr 3A stoisko nr 19] na targach MEBLE Polska 2015 dnia 19.02. o godz. 14.00.

Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie przestrzeni hotelowej pokoju dwuosobowego, z wykorzystaniem mebli własnego projektu lub mebli z oferty Chairconcept. Firma chce uświadomić uczestnikom jak ważne jest projektowanie ze świadomością kosztów i technologii produkcji, uwzględniając przy tym standardy akceptowalne przez przemysł. Dlatego też projektanci będą objęci coachingiem merytorycznym Zdzisława Sobierajskiegoprzez cały czas trwania konkursu.

Wybrane przez kapitułę konkursu projekty kupuje i wdraża do produkcji firma Chairconcept – producent mebli hotelowych. Wyróżnione projekty znajdą się w rozprowadzanym na całym świecie sprzedażowym katalogu firmowym Chairconcept. Dodatkowo pięciu laureatów konkursu otrzyma płatny staż u producenta. Kapituła konkursu wybierze najlepsze prace, które zarekomenduje firmie Chairconcept. Prace konkursowe będą prezentowane na wystawie pokonkursowej. Podczas wernisażu wystawy na targach Meble Polska 2015. Na wydarzeniu Arena Design 2015 w Poznaniu odbędzie się giełda na której przedsiębiorcy z branży będą mogli na zasadach rynkowych zakontraktować dowolną ilość projektów do realizacji w swoich firmach.

Podczas gali finałowej odbędzie się równiez giełda projektów i finał konkursu na najciekawsze stoisko targowedla firmy Chairconcept.com.

Portal Archiconnect.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Więcej informacji!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!