REKLAMA

Ghelamco rozpoczyna budowę Placu Vogla na warszawskim Wilanowie

ps | 05 marz 2015 11:51 0

Jeszcze w marcu rozpoczną się prace na działce inwestycji Plac Vogla na warszawskim Wilanowie. W ramach lokalnego ośrodka handlu i usług powstanie około 30 lokali: sklepów, punktów usługowo-handlowych oraz restauracje i kawiarnie dla lokalnej społeczności.

Plac Vogla na Wilanowie powstaje między ulicami Sytą, Zaściankową, Łokciową i Vogla, w kameralnym formacie lokalnego ośrodka handlu i usług o ulicznym charakterze oraz parterowej zabudowie. Do każdego lokalu można będzie wejść z zewnątrz, bezpośrednio z ulicy. Na powierzchni blisko 5 000 m2 znajdą się sklepy, punkty usługowe oraz kawiarnie i restauracje.

Poza ofertą handlowo-usługową, Plac Vogla zapewni mieszkańcom Zawad w Wilanowie miejsce spotkań oraz przestrzeń do organizacji wydarzeń o lokalnym charakterze. W ramach realizacji projektu deweloper zatroszczył się także o infrastrukturę, co wpisuje się w strategię odpowiedzialnego kształtowania przestrzeni miejskiej Ghelamco.

W projekcie przewidziana została atrakcyjna aranżacja zieleni, ogólnodostępny plac zabaw dla dzieci oraz parking na 169 samochodów. Teren inwestycji objął już generalny wykonawca – firma Erbud.

Zakończenie realizacji projektu planowane jest na koniec III kwartału tego roku. 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!