REKLAMA

"GIS Warszawa 2014". Konferencja dla architektów

Mariusz Golak | 28 maj 2014 08:06 0
Konferencja GIS Warszawa 2014.jpg

W dniach 22-23 października br. w warszawskim hotelu Hilton odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Architektury Wnętrz, Designu, Mebli i Oświetlenia "GIS Warszawa 2014". To kolejne wydarzenie z cyklu imprez organizowanych przez ABplus Events dla polskich projektantów i architektów wnętrz.

Według organizatorów, Międzynarodowa Konferencja Architektury Wnętrz, Designu, Mebli i Oświetlenia "GIS Warszawa 2014" zgromadzi ponad 350 polskich i zagranicznych architektów, projektantów wnętrz oraz designerów, wśród których znajdą się laureaci ostatnich edycji prestiżowych międzynarodowych konkursów architektury i designu. W konferencji weźmie udział ponad 50 prelegentów, architektów i utytułowanych projektantów. Przy tej okazji zostaną zaprezentowane także najlepsze wnętrza 2014 roku.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Nini Andrade Silva – jedna z najbardziej uznawanych i nagradzanych architektek i projektantek wnętrz, która zdobyła wiele prestiżowych, międzynarodowych nagród, m.in.: World Architecture Festival Award, International Design & Architecture Award, Best Interior Design Europe, International Hotel & Property Award, World Travel Award for Europe’s Leading Design Hotel, Best Interior Design Award for Bedrooms and Bathrooms, Best Suite Award.

Tematem konferencji "GIS Warszawa 2014" będą zagadnienia dotyczące architektury, designu i oświetlenia nowoczesnych wnętrz - nie tylko mieszkaniowych, ale realizowanych także w sektorze publicznym. Wydarzenie skierowane jest do architektów, projektantów wnętrz, designerów oświetlenia, specjalistów ds. oświetlenia, właścicieli i beneficjentów projektów oraz firm prezentujących rozwiązania w zakresie projektowania wnętrz. 

Struktura wydarzenia obejmuje sesje plenarne poświęcone architekturze wnętrz, specjalistyczne warsztaty architektury i designu, a także wystawy tematyczne dla firm oferujących produkty i rozwiązania w zakresie projektowania wnętrz, mebli i oświetlenia.

Architekci i projektanci mogą rejestrować się za darmo, przysyłając dane kontaktowe na adres e-mail: gis@abplusevents.com w ramach limitu wolnych miejsc. Zarejestrowanie się nie jest jednoznaczne z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu, które zostanie wysłane przez organizatorów w późniejszym czasie, po zweryfikowaniu zarejestrowanego wniosku.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!