REKLAMA

Gliwicki park handlowy organizuje spotkania eksperckie dla architektów wnętrz

Radosław Zieniewicz | 29 gru 2014 11:30 0
Europejskie centrum.jpg

Gliwicki park handlowy Europa Centralna zaprasza architektów wnętrz do udziału w specjalnym lunchu eksperckim, który odbędzie się 15 stycznia 2015 r. Podczas spotkania będzie można porozmawiać z doradcami różnorodnych sklepów, aby poznać nie tylko ich ofertę, ale także możliwości współpracy oraz jej potencjał.

Dokładnie o godzinie 12:00, 15 stycznia br.w restauracji B-Man, znajdującej się na terenie tego największego parku handlowego na Śląsku, będzie można się spotkać z doradcami z różnorodnych sklepów, aby poznać nie tylko ich ofertę, ale także możliwości współpracy oraz jej potencjał.

W programie lunchu eksperckiego zaplanowano spotkania z producentami mebli, także tych realizowanych na wymiar, specjalistami od oświetlenia, czy układania podłóg.

Także od stycznia br. w Europie Centralnej ruszą stałe porady architekta, który w weekendy będzie doradzać potrzebującym tego rodzaju wsparcia klientom. Podczas lunchu eksperckiego zaprezentują się m.in. Jula, Jysk, meble Vinotti, AMT Meble, Tescoma, Weltom, Aler Meble oraz Saturn.

Zgłoszenia dla architektów zainteresowanych udziałem w lunchu odbywają się do 6 stycznia mailowo pod adresem: info@ec-management.pl; bądź telefonicznie 031 778 50 10. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

1 komentarz. Skomentuj!