REKLAMA

Gresy i płytki ceramiczne nie tylko do łazienki. Poznaj najnowsze trendy

Redakcja | 05 wrz 2016 14:50 0

Któż z nas nie chciałby mieć domu czy mieszkania wyposażonego wedle swoich upodobań? Ważnym jest, aby proces dekoracji i urządzania domu nie przebiegał zbyt szybko. Dajcie sobie czas na przemyślenia i nie podejmujcie pochopnych decyzji. Dla wielu z nas pierwszym elementem, o którym myślimy gdy urządzamy wnętrza jest wybór odpowiednich gresów czy płytek ceramicznych.

Aby ułatwić Wam proces decyzyjny przedstawiamy bardzo interesującą kolekcję gresów i płytek ceramicznych, które w naszej opinii zasługują na Waszą uwagę. 

Jedną z głównych idei marki Elements są cztery żywioły: woda, ogień, ziemia i powietrze. To właśnie ich harmonia w połączeniu z funkcjonalnością pozwalają nam tworzyć kolekcje idealnie odpowiadające potrzebom nawet najbardziej wymagającego klienta. Inspiracje ziemią nie należą do przypadkowych. Stanowi ona podstawę naszej egzystencji, tak jak gresy i inne płytki mogą stanowić podstawę wystroju naszego mieszkania.

Gresy to wyjątkowy materiał do tworzenia charakteru i emocji panujących we wnętrzu. Mimo swojego składu (sprasowane kruszywo), to materiał plastyczny, nadający się do zastosowania w każdym pomieszczeniu. Często poprzez swój surowy charakter inspiruje nas do wnętrz industrialnych czy loftowych. Ale nie tylko! Dzięki strukturze przypominającej piasek, ziemię czy kamienie naturalne ten rodzaj płytek może stanowić ciekawy sposób na wykończenie lub wyróżnienie elementów wystroju całego mieszkania. Wszystko zależy od naszej wizji, koncepcji, jaką wybraliśmy podczas projektowania.

Jednym z mitów dotyczących gresów jest fakt, że nie jest to tylko materiał, którym okładami powierzchnie płaskie, ale również ściany. Nie musimy ich kłaść tylko i wyłącznie na podłogę.
W salonach Elements znajdziecie szesnaście kolekcji gresów: matowych, polerowanych i lapatto uzupełnionych gamą mozaiki, jak również kamienia.

Płytek ceramicznych nie musimy stosować tylko i wyłącznie w kuchni lub łazience. Idealnie sprawdzą się w korytarzach, przedpokojach, tarasach, a nawet w sypialni lub salonie. Pamiętajmy, że tak naprawdę ogranicza nas tylko nasza kreatywność! 

W kolekcji Elements pojawi się siedem modeli płytek ściennych i szesnaście modeli płytek podłogowych. Wśród nich polerowne, matowe w kolorystyce nawiązującej do barw ziemi, piasku, a nawet kamienia oraz płytki imitujące prawdziwe drewno.

Aby stworzyć idealne wnętrze nie warto ograniczać się tylko i wyłącznie do podstawowych elementów wykończeniowych. Salony Elements prócz tradycyjnych płytek ceramicznych i gresów proponują również mozaiki i kamienie naturalne. Mozaika Stone-Mix dostępna w kilku kolorach inspirowanych motywem ziemi pozwoli nadać wnętrzu unikatowy charakter. Z kolei wykończenie z naturalnych kamieni na ścianie stanowić będzie idealny dodatek tworzący przestrzeń wokół domowego kominka (a o kominkach przeczytacie na naszym blogu już wkrótce).

Mamy nadzieję, że tak, jak my poczujecie esencję żywiołu, jakim jest ziemia, także w naszych produktach.

Elements – nowoczesne gresy i płytki ceramiczne dla wyjątkowego wnętrza.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!