REKLAMA

Hansgrohe organizuje konkurs dla projektantów

mg | 19 lis 2015 15:14 0
Citterio i Ty - konkurs firmy Hansgrohe. Fot. Hansgrohe

Tegoroczna edycja konkursu „Citterio i Ty” skierowana jest zarówno do projektantów, jak i do studentów. Aby wziąć w nim udział, wystarczy przesłać projekt łazienki z użyciem jednej z trzech linii armatury autorstwa Antonio Citterio dla marki Axor. Może to być projekt przygotowany specjalnie na konkurs lub też projekt zrealizowanej łazienki z portfolio projektanta.

Główną nagrodą jest kurs lub warsztaty projektowe w jednym z miast europejskich. Kurs będzie wybierany razem ze zwycięzcą, aby spełniał oczekiwania konkretnej osoby. Dodatkowo do wygrania są dwie nagrody specjalne: 5 tys. zł za projekt zrealizowanej łazienki oraz 5 tys. zł dla projektu studenckiego.

Termin zgłaszania prac mija 10 grudnia 2015 roku.

Konkurs jest dwuetapowy. Najlepsi uczestnicy konkursu, wybrani przez jury, w pierwszym etapie będą mieli możliwość zaprezentowania swych projektów bezpośrednio przed jurorami 15 marca 2016 roku w siedzibie firmy Hansgrohe.

 Więcej informacji można znaleźć na:

www.akademiahansgrohe.pl lub www.facebook.com/akademiahansgrohe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!