REKLAMA

Hotel Molo nominowany w konkursie Property Design Awards 2017

Redakcja Archiconnect.pl | 10 lut 2017 09:25 0
Fot. Hotel Molo

Hotel Molo to jeden z najnowszych hoteli w Sopocie. Swoim charakterem i wystrojem nawiązuje do tego, co w Sopocie najpiękniejsze. Obiekt spod kreski Marcina Kaniewskiego został nominowany w konkursie Property Design Awards 2017.

Hotel położony jest w górnej części legendarnego sopockiego deptaka – ul. Bohaterów Monte Cassino, przy gwarnym placu Konstytucji 3 Maja. Jego lokalizacja to samo serce Sopotu, uzupełnione przez nowy obiekt Sopot Centrum, w którym znajdują się nowoczesne i eleganckie kawiarnie, restauracje, sklepy i bary. Od plaży i sopockiego molo hotel dzieli 500 metrów.

Trzygwiazdkowy Hotel Molo posiada w swojej ofercie 70 klimatyzowanych pokoi, które komfortem odpowiadają obiektom o wyższym poziomie standardu. Nad projektem lobby czuwał dr hab. Jan Sikora. Wnętrza Hotelu Molo w naturalny sposób nawiązują swoim charakterem do sopockiej plaży i jej klimatu. Inwestorem jest Bałtycka Grupa Inwestycyjna.

Projekt doceniono w konkursie Property Design Awards 2017. Jest on nominowany w kategorii "Bryła - hotel". Jeśli uważasz, że projekt spod kreski Marcina Kaniewskiego z pracowni Proconcept zasługuje na tytuł w tym roku zagłosuj tutaj.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!