REKLAMA

HOUSE&more otworzył salon w Starym Browarze

Źródło: HOUSE&more | 27 lis 2014 09:17 0

Dokładnie 22 listopada br., w poznańskim Starym Browarze, jednym z najlepszych centrów handlowych na świecie, HOUSE&more udostępnił klientom aż 550 mkw powierzchni wypełnionej markowymi meblami i wnętrzarskimi dodatkami.

W nowym salonie klienci mogą spodziewać się inspirujące aranżacji, niepowtarzalnego stylu oraz starannej selekcji mebli i akcesoriów najlepszych światowych marek. Nie zabraknie tutaj także unikatów wyprodukowanych przez wykwalifikowanych rzemieślników w małych warsztatach na całym świecie oraz w Polsce.

Zaaranżowana w klimatyczny sposób przestrzeń zaskakiwać będzie częstymi zmianami ekspozycji dopasowanymi do zmieniających się pór roku, świąt i ważnych okoliczności. Latem główne miejsce zajmą w niej meble ogrodowe marki Miloo, której kilkanaście kolekcji (zestawów) obiadowych i wypoczynkowych pozwala urządzić zewnętrzną strefę wypoczynku.

W sezonie jesiennym i zimowym klienci znajdą w HOUSE&more ogromny wybór ocieplających wnętrza akcesoriów, świątecznych dodatków i dekoracji oraz masę propozycji na prezenty dla rodziny oraz przyjaciół.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!