REKLAMA

Imaginarium sklep z zabawkami w Arkadii

Źródło: ARS | 13 lis 2014 10:29 0
Imaginarium ARS.jpg

Dokładnie 8 listopada br., został otwarty w Arkadii koncept shop Imaginarium, znanej na całym świecie hiszpańskej marki produkującej zabawki edukacyjne. Projekt i aranżację butiku wykonała firma ARS Retail+Shopfitting (ARS).

Od początku istnienia hiszpańskiej marki jej właściciele stawiali na promowanie kreatywnego podejścia do gier i zabaw, jako istotnych elementów w rozwoju dziecka. Zabawki z logo Imaginarium wyróżnia pomysłowość, oryginalne wzornictwo i najwyższa jakość wykonania, gwarantująca bezpieczne użytkowanie.

To jak wyglądają sklepy Imaginarium stanowi ważny element budowania wizerunku hiszpańskiej marki. Koncepcja aranżacji nie przechodziła  żadnych  gruntownych  zmian od ponad  dekady,  co oznacza,  że  zarówno  mali jak i duzi klienci dobrze czują się w sklepach z logo Imaginarium. Ich znakiem firmowym jest portal wejściowy, z osobnym wejściem dla dzieci i dla dorosłych – podkreśla Piotr Sowala, architekt ARS.

Projekt koncepcyjny został wykonywany przez inwestora. ARS adaptowało go do warunków technicznych w Polsce oraz uszczegółowiało na potrzeby projektu będącego podstawą do prac adaptacyjnych w galerii. Cała powierzchnia Imaginarium w Arkadii to 174 m², z czego 150 m² zajmuje sklep, resztę magazyn.

Obecnie zabawki Imaginarium dostępne są w ponad 400 sklepach w 26 krajach. Aranżację sklepu w Arkadii wykonała firma ARS Retail+Shopfitting.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!