REKLAMA

Imponująca iluminacja centrum handlowego Wola Park

Redakcja Propertydesign.pl | 07 gru 2016 16:10 0
Fot. materiały prasowe Wola Park

Ponad 225 tysięcy diod eko-led tworzy w tym roku świąteczną iluminację warszawskiego centrum handlowego Wola Park. Gwiazdkowy wystrój centrum to harmonijne połączenie stylowych dekoracji i atrakcji, które czekają na klientów.

Przed wejściem do centrum zawisł szeroki na 5 metrów i rozpostarty na 24 metry świetlny baldachim. Jego białe, przyjemnie ciepłe światło z ciekawym, chłodnym błyskiem idealnie komponuje się z resztą zewnętrznych dekoracji. Fasadę Wola Parku bogato ozdabiają świetlne kurtyny, a także mieniąca, gigantyczna kokarda. W Centrum zobaczymy również zaprzęg reniferów oraz sanie Świętego Mikołaja. O nadchodzącej Gwiazdce przypomina 10-metrowa choinka. Wykonana jest z zielonego igliwia, a swój blask zawdzięcza ponad 3 tysiącom diod eko-led. – Każdego roku dokładamy wszelkich starań, by odwiedzający Wola Park czuli magię Świąt. Barwne iluminacje, świąteczne dekoracje czy plenerowe lodowisko sprawiają, że w Centrum panuje wyjątkowa atmosfera. Pamiętamy o dzieciach. Dla nich szykujemy oczywiście wizytę Świętego Mikołaja. Nie zabraknie też uwielbianego przez najmłodszych zaczarowanego drzewa – mówi Emilia Szkudlarek, menedżer marketingu Wola Parku.

PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ I ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!