REKLAMA

Innowacyjna przestrzeń biurowo-coworkingowa na Stadionie Narodowym w Warszawie

Redakcja Propertydesign.pl | 03 lip 2017 20:07 0
Przestrzeń biurowo-coworkingowa Business Link na Stadionie Narodowym w Warszawie fot. PIK Studio

To miejsce do pracy miało kojarzyć się z innowacyjnością, biznesem oraz nowymi technologiami. Aż 5 tys. mkw. znajduje się na 2 piętrach, na których może pracować nawet 700 osób. Zobacz, jak wygląda przestrzeń biurowo-coworkingowa Business Link na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Przestrzeń biurowa Business Link sprzyja koncepcyjnemu myśleniu, ale też daje możliwość relaksu i czerpania energii z otoczenia, w którym przedsiębiorcy spędzają coraz więcej czasu. Stąd też liczne strefy chill-out, funkcjonalne kuchnie oraz wygodne i przytulne biura. A wszystko to w najlepszym designerskim wydaniu.

Poczuj się jak w miasteczko biznesowym

Główną ideą projektu Business Linku na Stadionie Narodowym było stworzenie przestrzeni przypominającej miasteczko biznesowe, a także umożliwienie pracy w prawie każdym zakątku.

I tak miejsca przeznaczone na biura prywatne zaprojektowano jako sześcienne kubiki symbolizujące budynki. Otwarte przestrzenie przeznaczone na mikrobiura oraz coworking zostały wydzielone jako miejsca o odrębnej posadzce, zaś zaplecze socjalne oraz strefa relaksu stanowią park i tereny zielone - tu także można swobodnie popracować.

Zobacz cały artykuł oraz zdjęcia

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!