REKLAMA

Inspirujące spotkanie w pracowni 81.WAW.PL

Redakcja Archiconnect.pl | 25 lis 2014 10:27 0

W poprzednim tygodniu spotkaliśmy się z Anną Paszkowską-Grudziąż oraz Rafałem Grudziąż z pracowni architektonicznej 81.WAW.PL. Odwiedziliśmy ich w warszawskiej siedzibie i dowiedzieliśmy skąd czerpią pomysły i inspiracje na niepowtarzalne i oryginalne projekty wnętrz oraz domów. Niedługo opublikujemy obszerny wywiad z tej wyjazdowej wizyty, a tymczasem... prezentujemy zdjęcia z pracowni 81.WAW.PL.

Pracownię warszawskiego 81.WAW.PL tworzy kreatywny duet – Rafał Grudziąż i Anna Paszkowska-Grudziąż. W swojej pracy nie ograniczają się do aranżacji wnętrz, ale także projektują domy, obiekty użyteczności publicznej oraz … meble.

Tworząc nowe projekty, chcą aby były one niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju, żeby miały własną duszę.

Bez ogródek można stwierdzić, że się im to udaje, ale jak sami twierdzą wymaga to dużo ciężkiej pracy, wytrwałości, konsekwencji oraz omijania pokusy "chodzenia na skróty" przy projektowaniu. Potwierdzają to zdobyte nagrody.

Choćby ostatnio zdobyta nagroda "Luksusowa Marka Roku" za Showroom marki RuckZuck. Ich projekt domu Korona zdobył główną nagrodę w prestiżowym zestawieniu kolejnej edycji World Architecture Award – 20+10+X World Architecture Community Awards.

Anna Paszkowska-Grudziąż oraz Rafał Grudziąż także projektują meble i na tym polu również odnoszą sukcesy. Ich łóżko Prymus, zaprojektowane dla "Śnimisie" otrzymało Diament meblarstwa 2014 oraz nagrodę Dobry Design 2014.

A my prezentujemy miejsce, gdzie pomysły i koncepcje architektów z 81.WAW.PL są wcielane w życie. 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!