REKLAMA

Interior Design Forum już we wrześniu

RZ | 21 sie 2015 13:11 0
intrior.jpg

Wrześniowa, VII edycja targów Interior Design Forum odbędzie się 10.09.2015 r. w Centrum Konferencyjnym na Stadionie Narodowym, przy Alei Ks. J. Poniatowskiego w Warszawie.  Siódma edycja targów zaprezentuje szeroką gamę tekstyliów domowych, począwszy od dekoracji okiennych, przez produkty zdobiące podłogi, ściany, aż po tkaniny obiciowe, tekstylia pościelowe, kuchenne, łazienkowe i stołowe.

Interior Design Forum odbywa się dwa razy do roku, wiosną oraz jesienią, gromadząc każdorazowo kilkuset producentów, importerów, detalistów i projektantów. Wydarzenie jest adresowane m.in. do pracowni dekoracji i stylizacji okien, sieci handlowych, dekoratorów, projektantów i architektów wnętrz.

Siódma edycja targów zaprezentuje szeroką gamę tekstyliów domowych, począwszy od dekoracji okiennych, przez produkty zdobiące podłogi, ściany, aż po tkaniny obiciowe, tekstylia pościelowe, kuchenne, łazienkowe i stołowe.

Dla producentów i importerów będzie to doskonała okazja do przedstawienia swoich produktów przyszłym klientom oraz pogłębienia relacji z dotychczasowymi odbiorcami.

Godne polecenia

Targi będą otwarte dla gości już od godziny 9.00, a potrwają do 17.00. Szczególnie polecamy Państwa uwadze inaugurację tego branżowego spotkania, która odbędzie się o godzinie 10.00, oraz dwie kolejne konferencje dotyczące trendów w wyposażeniu wnętrz na wiosnę i lato 2016 wg prestiżowej agencji Fashion Snoop oraz nowych tendencji w dekoracji podłóg wg firm Interoom i Multicontract.

Po południu również odbędą się interesujące spotkania towarzyszące targom. 7. edycję Interior Design Forum zakończy loteria upominkowa.

 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!