REKLAMA

Jacek Chrzanowski, One One Lab: najlepszy design jest prosty

Redakcja Archiconnect.pl | 28 gru 2017 10:30 0
jacek chrzanowski.jpg

Jak projektować dla pokolenia nowoczesnych technologii? Zaawansowane technologicznie produkty nie muszą być skomplikowane, zamiast tego powinny być eleganckie i piękne - mówił w trakcie Forum Dobrego Designu 2017 Jacek Chrzanowski, designer.

- Jestem z grupy tych specyficznych projektantów, którzy dużą wagę przykładają do wyglądu produktu, do tego, jak komunikuje się on z odbiorcą. Dużo się mówiło dziś o funkcjonalności, ale w moim przypadku produkt musi po pierwsze dobrze wyglądać. Jeśli mówimy o projektowaniu dla pokolenia nowych technologii, to przede wszystkim musi być to zwyczajnie wygląd odpowiedni dla nowych technologii. Nie trzeba natomiast nadmiernie komplikować przedmiotów, które zamiast tego powinny być po prostu bardziej eleganckie i piękne - mówi Jacek Chrzanowski, designer, właściciel pracowni One One Lab, projektującej m.in. luksusowe samochody. 

Forum Dobrego Designu 2017 odbyło się 6 grudnia 2017 r. w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy w Warszawie. W trakcie wydarzenia ponad 60 prelegentów wzięło udział w 20 dyskusjach, wykładach i prezentacjach, którym przysłuchiwało się ponad 800 uczestników - projektantów, architektów, producentów, dystrybutorów i designerów. Jakimi klientami są współcześni nomadzi? Jak projektować dla millenialsów i osób 50+? Jaka przyszłość czeka design? Forum Dobrego Designu 2017 po raz kolejny ujęło temat projektowania w wielu różnych kontekstach. Zapraszamy do śledzenia relacji i wideorelacji z wydarzenia.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!