REKLAMA

Jacek Rozenek poprowadzi kolejną edycję szkoleń dla architektów i projektantów

ps | 22 paź 2015 08:50 0
Chęć udziału można zgłaszać drogą mailową lub wypełniając formularz na stronie internetowej spotkań. Rejestracja dotyczy pracowni, biur, architektów oraz projektantów. O udziale w cyklu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest limitowana.  Fot. Materiały prasowe

Rozpoczęły się zapisy na II edycję szkoleń pod hasłem „Perspektywa”. Architekci i projektanci będą mogli zgłębić na nich tajniki biznesowej perswazji oraz nowoczesnego zarządzania. Wstęp na szkolenia jest darmowy.

Gościem specjalnym szkoleń, na prośbę uczestników ubiegłorocznej edycji, ponownie zostanie Jacek Rozenek. Ceniony coach i trener biznesu na co dzień współpracuje z szefami i menedżerami największych korporacji w kraju. Architektom i projektantom opowie o tym, jak skutecznie sprzedawać swoje pomysły oraz przekonywać do nich współpracowników. Poruszy też takie kwestie, jak motywowanie zespołu, zarządzanie pracownią oraz budowanie relacji z klientami.

Wspólnie odkryjemy, jak umiejętnie przekonywać i sprawiać, by inni chcieli efektywnie współpracować. Dla architekta oraz każdego, kto w pracy operuje wartością intelektualną, to istotna umiejętność. Umożliwia dobre i zrozumiałe komunikowanie się z klientami, a także wykorzystanie pełnego potencjału pracowników. – mówi Jacek Rozenek, coach i trener biznesu.

Cykl zmienia formę i spotkania odbędą się wieczorami. Organizatorzy zwracają uwagę, że takie rozwiązanie da uczestnikom większy komfort i umożliwi w pełni aktywne uczestniczenie w spotkaniach.

Szkolenia odbędą się w siedmiu największych miastach Polski - Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach, Krakowie i Trójmieście.

Chęć udziału można zgłaszać drogą mailową lub wypełniając formularz na stronie internetowej spotkań. Rejestracja dotyczy pracowni, biur, architektów oraz projektantów. O udziale w cyklu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest limitowana. 

Gościem specjalnym będzie Dorota Szlachcic, projektantka największego oceanarium Europy i unikalnego schroniska w Himalajach. 

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!