REKLAMA

Jak ozdobić wnętrze na wiosnę? Fotorelacja z warsztatów

uk | 01 kwi 2015 09:54 0

28 marca 2015 r. w Showroomie Malabelle miały miejsce warsztaty aranżacji wnętrz, dotyczące tematyki wiekanocnej. Warsztaty prowadzone były przez projektantkę Annę Rusiniak-Malinowską.

Pierwsze warsztaty aranżacji wnętrz Malabelle dotyczyły tematyki wielkanocnej. Na początku uczestnicy mieli okazję wysłuchać inspirującego wykładu Anny Rusiniak-Malinowskiej, projektantki wnętrz, a także właścicielki Showroomu.

Po zapoznaniu się ze stylizacjami topowych stylistów i fotografów, odbyła się gorliwa rozmowa z organizatorką na temat najnowszych trendów, a także sposobu na sukces w projektowaniu. Następnie zdobytą wiedzę można było wykorzystać w praktycznej pracy nad przygotowaniem stylizacji komody i stołu.

Aranżacja stołu wielkanocnego zrodziła kilka kontrowersji, które zapoczątkowały wspólną, twórczą pracę. W dwóch grupach powstały kompozycje na bazie wybranych trzech kolorów.

Następnie właścicielka, korzystając z dekoracji użytych przez grupę, raz jeszcze przearanżowała mebel w stylu monochromatycznym – zgodnie z najnowszym wydaniem monochrome home Hillary Robertson 2015. Kolejno dwie grupy zajęły się aranżacją stołu, kierując się tematem przewodnim warsztatów – Wielkanoc w Błękicie. 

 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!