REKLAMA

Jak stworzyć dobre SPA? Zapraszamy na wykład Piotra Rytlewskiego

Studio Dobrych Rozwiązań | 08 lis 2016 10:41 0
PIotr Rytlewski.

Architekt Piotr Rytlewski, właściciel pracowni architektonicznej PRAPA, autor wielu projektów architektury i wnętrz, specjalista od projektowania przestrzeni relaksu i SPA, będzie gościem specjalnym spotkania dla projektantów i architektów Studio Dobrych Rozwiązań w Bydgoszczy. Zapraszamy 16 listopada!

Pracownia architektoniczna PRAPA specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie SPA, choć w swoim zakresie działania ma też wielobranżowe projekty budowlane - od domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych (w tym wnętrza), przez budynki użyteczności publicznej czy obiekty usługowe. Jej właściciel, Piotr Rytlewski będzie gościem specjalnym spotkania Studia Dobrych Rozwiązań w Bydgoszczy - już 16 listopada. Na bydgoskim spotkaniu (w Centrum Targowo – Wystawienniczym przy ul. Gdańskiej 187 w Bydgoszczy w Sali Wiosna) opowie o pracach przy aranżacji strefy SPA.

CZYTAJ TAKŻE: Studio Dobrych Rozwiązań pierwszy raz w Bydgoszczy!

Ciekawią Was najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz, ponieważ zajmujecie się zawodowo ich urządzaniem? Dzięki prezentacjom podczas Studia Dobrych Rozwiązań nie tylko wzbogacicie swoją wiedzę, nawiążecie nowe kontakty z dostawcami ale też będziecie mieli okazję spotkać się z uznanymi i cenionymi projektantami, których zapraszamy na gościnne wykłady.

Studio Dobrych Rozwiązań jest miejscem dla Was, specjalistów od tworzenia pięknych wnętrz!

Podczas bydgoskiej edycji Studia Dobrych Rozwiązań opowiemy o:
- nowościach i trendach, które rządzą projektowaniem łazienek,kuchni oraz strefy dziennej,
- unikalnych materiałach wykończeniowych i konstrukcyjnych,
- rozwiązaniach użytecznych w pracy projektowej.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny - po wcześniejszej rejestracji na tej stronie (tam także dokładny program spotkania).

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!